Sennik

Co oznacza gdy śni ci się wisiorek

Sennik wisiorek

Sny odzwierciedlają podobno najskrytsze marzenia człowieka – mogą również pokazywać to, co zagłuszamy na co dzień. W snach mogą pojawić się podpowiedzi dotyczące odpowiedniego postępowania, rady jak się zachować i co dalej zrobić, ale także i przesłanki dotyczące przyszłości. Czasem sny są szczególnie intensywne i zdajemy sobie sprawę po przebudzeniu, że dają nam jakieś wskazówki – ale należy wiedzieć jak interpretować dane znaki, żeby móc ów wskazówki odkryć. Jeśli przyśnił Ci się wisiorek, jest to bardzo dobry znak! Sprawdź, co dokładnie oznacza!

Sennik wisiorek – znaczenie snu

Jeśli komuś śni się biżuteria, jest to zapowiedź dobrych czasów, które niebawem nadejdą. Będą tak piękne, jak potrafią być piękne niektóre naszyjniki. Oczywiście, wiele zależy od tego jak dany wisiorek wygląda we śnie i co dokładnie się z nim robi. Istnieje bowiem duża różnica między tym, gdy ktoś go wręcza a tym, gdy ktoś go gubi. Ogólnie rzecz biorąc jednak wisiorek widziany we śnie jest symbolem spełnionych nadziei i pragnień, które się wreszcie ziszczą. To także dobry znak dla zakochanych – miłość zostanie odwzajemniona!
Jeśli we śnie otrzymasz od kogoś wisiorek, sennik wskazuje że dla tej osoby jesteś bardzo ważny/ważna. Jeśli nie wiesz kto go wręczył (na przykład ktoś nieznajomy), być może niebawem poznasz kogoś nowego. Jeśli zaś to osoba śpiąca obdarowuje kogoś we śnie wisiorkiem, oznacza to, iż jest otoczeniu bardzo życzliwa. Może jednak starać się na siłę komuś przypodobać – nie warto więc przesadzać. Jak wyjaśnia sennik, wisiorek który się zgubił wskazuje jednak na jakąś stratę – być może czekają Cię jakieś chwilowe problemy w rodzinie.

Sennik wisiorek – złoto i srebro

Jak wcześniej wspomniano, wiele zależy od tego jak wygląda dany wisior we śnie. Warto przypomnieć sobie wszystkie szczegóły! Największe znaczenie ma kruszec z jakiego wykonano biżuterię.
Jeśli jest to złoto, wróży to dużo szczęścia. Osoba, która posiada coś złotego we śnie będzie się mogła cieszyć dobrobytem również w rzeczywistości. Jeśli zaś wisiorek ze snu jest srebrny, wskazuje to na spokój w związku. Trzeba jednak pamiętać, żeby o niego dbać i przede wszystkim budować relacje na zaufaniu oraz szczerości. Jeśli tak nie będzie, na relacje może paść cień, tak jak srebro pokrywa się nalotem.

Wisiorki Kamienie Naturalne

Co oznacza gdy śni ci się wisiorek
5 (100%) 3 votes
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, otrzymywanie informacji handlowych poprzez MailChimp,znam prawo dostępu do moich danych więcej w Polityce Prywatności
Dołącz do naszej grupy subskrybentów, która otrzymuje newsletter o promocjach , wyjątkowych okazjach i ofertach rabatowych tylko dla naszych subskrybentów 🙂 ZAPRASZAMY
Nie cierpimy spamu.Twój adres email nie będzie odsprzedany lub użyczony innym osobom.

Zostaw komentarz